2018 YGS-LYS ve TEOG’ a Hazırlanacak Olan Adaylar Çok Şanslı Olacak

2018 YGS-LYS ve TEOG’ a HAZIRLANACAK OLAN ADAYLAR ÇOK ŞANSLI OLACAK 2018 YGS-LYS ve TEOG'a hazırlanacak adaylar için sınav eğitim danışmanı sayın; ''Murat Er'' değerli projesini bizler ile paylaştı. Sınav taktikleri,stres ile başa çıkma yolları,çalışma programı ve bir çok konu ile ilgili sorularınızın yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz. YALNIZ DEĞİLSİNİZ BİRLİKTE YÜRÜYÜP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ.

381

2018 YGS-LYS ve TEOG’ a HAZIRLANACAK OLAN ADAYLAR ÇOK ŞANSLI OLACAK

2018 YGS-LYS ve TEOG’a hazırlanacak adaylar için sınav eğitim danışmanı sayın;  ”Murat Er” değerli  projesini bizler ile  paylaştı. Sınav taktikleri,stres ile başa çıkma yolları,çalışma programı ve bir çok konu ile ilgili sorularınızın yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Türkiye’nin tanınmış sınav danışmanlarından olan Murat ER 2018 de üniversitelere ve liselere giriş sınavları ile ilgili hazırlamış oldukları ve öğrencilerin başarı düzeyini büyük ölçüde etkileyecek olan projenin tanıtımını gerçekleştirdi ve uygulanacak olan bu çalışma ile ilgili şu ayrıntıları aktardı;

“Malumunuz öğrencilerin sınav hazırlığı esnasında karşılaşmış oldukları en büyük sorunların başında SINAV KAYGISI-EKSİK BELİRLEME VE GİDERME-NASIL ÇALIŞMALIYIM-MOTİVASYON EKSİKLİĞİ gibi soru ve sorunlar yer almaktadır. 11 yıllık danışmanlık ve eğitim koordinatörlüğü hayatımda sınavlara hazırladığım binlerce öğrencide gördüğüm sınav hazırlık esnasında ki en büyük sorunların çözümünü bir projede topladık ve öğrencilerin en rahat şekilde sınava hazırlanmaları için tüm yapılması gerekenleri bu çalışma ile onlara sunuyoruz. Bu sistem içerisinde sınava hazırlanacak olan öğrenciler şu çalışmalara tabii olacaktır;

Eylül ayından itibaren her ayın son Pazar günü devlet okullarında ve üniversitelerde toplam 10 adet deneme sınavı uygulanacak. Bu denemeler;

  • Sınav Giriş Belgeli; Yani öğrenciye her ay gelecek bir sınav giriş kağıdı ile hangi okulda denemesi var ise ilgili tarihte sabah gerçek sınav saatinde o okula giderek bu belge ile girecek.
  • Güvenlik Kontrolü ve 15 dakika kuralı; gerçek sınav şeklinde kapıda kontrol edildikten sonra yine gerçek sınav kurallarında uygun 15 dakika kuralı uygulanacaktır.
  • MEB soruları benzeri; 2011 den itibaren değişen soru tarzlarına uygun gerçek sınavda her yıl yakaladığım sorular şeklinde gelmesi yüksek ihtimalli olan sorulardan oluşan.
  • Her denemeden sonra mail olarak gelecek olan konu analiz listeniz, hangi konunun yüzde kaçına hakimsiniz ve nasıl bir çalışma yapmalısınız konulu raporlar.
  • ONLİNE olarak benimle düzenli görüşme olanağı yıl boyu teknik ve taktik bilgiler.
  • Ara tatilde YGS kampları.

Bu organizasyona katılan öğrenciler bu şekilde her ay bir gerçek YGS ve LYS ye girmiş olacak, aynı psikolojiyi her ay yaşayacak, her ay eksiklerini belirleyip kitle içerisinde sıralamasını görecek, hedefe ne kadar kaldı yolun neresindeyim konulu raporlar alacak, gerçek sınava en yakın soruları görme şansı elde edecek ve herşeyden önemlisi bu 10 deneme sonunda gerçek sınava giderken BİR DENEME SINAVINA GİRER GİBİ KAYGISIZ VE TÜM EKSİKLERİNİ GİDERMİŞ ŞEKİLDE girecektir.

2018 YGS LYS ve TEOG sınavlarına girecek tüm adayların mutlaka bu organizasyon içerisinde yer alması gerekir ki bizim hazırladığımız öğrenciler 11 yıldır farklılığını be bizim farkımızı her zaman başarıları ile ortaya koymuştur. 2018 YGS LYS ve TEOG hazırlık öğrencileri içinde yine aynı slogan ile yola çıkıyoruz;

YALNIZ DEĞİLSİNİZ BİRLİKTE YÜRÜYÜP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ.

Organizasyona katılmak için @egitimdanismanii (sonda iki ii) instagram adresinden takip edip DM den bilgi alabilir ya da egitimdanismanii@gmail.com mail adresine yazarak bilgi alabilirsiniz.

Tüm öğrencilerime sonsuz başarılar dilerim. Murat ER Eğitim Koordinatörü/Sınav Danışmanı.

YORUM

Please enter your comment!
Please enter your name here