Antalya gezilecek yerler-Konyaaltı plajı

Antalya gezilecek yerler

171

Antalya doğal güzellikleri ve turizmin kalbi olması sebebiyle her yıl binlerce turist ağırlamaya devam ediyor. Sizlerde tatil programı yapıyorsanız; Antalya’da konyaaltı plajlarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.

Antalya; deniz,kum,güneşi ve sahili ile tatil cenneti yerlerden birisi. Konyaaltı plajı Falezler’den, Antalya limanı’na kadar 7 km sahil bandında yer almaktadır.

Konyaaltı plajı ücretsizdir. Halk plajı özelliğini taşımaktadır.Sahil boyu işletmeler bulunmaktadır.İsteğinize göre; şezlong, şemsiye,kabinler, gibi bir çok özelliği ile size sorunsuz bir tatilin kapılarını açmaktadır.Yeme, içme ihtiyaçlarınızı karşılayacak işletmeler ve restaurantlar,eğlence yerleri yer almaktadır.

Şehir merkezinde bulunan oteller denize sıfır mesafede bulunuyor. Hem konaklayıp,hem sahilin keyfini çıkarıp,hemde şehir merkezini gezmek isteyenler için; Konyaaltı plajları harika bir tatil seçeneği.

Sabahın erken saatlerinde; temiz ve sakin sahili ile denizin keyfini yaşamak için; tatil planınıza konyaaltı plajlarını da dahil etmenizi öneririz.

 

 

 

YORUM

Please enter your comment!
Please enter your name here