Antalya Köprülü Kanyon’da Rafting

Antalya Köprülü Kanyon Rafting.Köprülü kanyon Antalya'nın Manavgat ilçesinde yer almaktadır.Köprülü Kanyon, Isparta'nın Sütçüler ilçesinde başlayıp, Antalya'da denize dökülen, rafting yapmaya uygun,spor ve adrenalin tutkunlarının vazgeçemeyeceği bir yer.

158

Köprülü kanyon Antalya’nın Manavgat ilçesinde yer almaktadır.Köprülü Kanyon, Isparta’nın Sütçüler ilçesinde başlayıp, Antalya’da denize dökülen, rafting yapmaya uygun,spor ve adrenalin tutkunlarının vazgeçemeyeceği bir mekandır.

Köprülü kanyon’da  rafting  yapılacak yerin başlangıcında iki adet tarihi köprü bulunmaktadır.Köprülü kanyon; Manavgat çayı, doğal güzellikleri,tarihi atmosferi ile sizleri karşılamaktadır.Türkiye’de Milli Park statüsündedir.

Antalya şehir merkezine uzaklığı 85 km olup, Antalya Manavgat ilçesinde bulunmaktadır. Köprülü Kanyona ulaşım oldukça kolaydır. Tur ve servis araçları ile ulaşım konusunda sorun yaşanmamaktadır.

Rafting yapmak için; tecrübeli olmanıza gerek yoktur.İsteyen herkes rafting yapabilmektedir. Buz gibi suyu ve raftingin verdiği heyecan ile keyifli anlar geçirmek istiyorsanız mutlaka görmenizi öneririz.

Günübirlik vakit geçirebileceğiniz gibi, dilerseniz konaklama da yapabilirsiniz.

 

 

YORUM

Please enter your comment!
Please enter your name here