Bahçeli’den Tepki

Bahçeli'den Tepki ilk son haber

28

Mhp grup toplantısında Devlet Bahçeli açıklamalarda bulundu. Genelkurmay başkanlığı hakkında manşet yapılan haberlere istinaden bir sıkıntıları var ise sinsile yolu ile iletilmesi lazım. Bağlı bulunduğu bakana,başbakana, Cumhurbaşkanı’na dertlerini anlatması lazım gazetelere konuşulmaması gerekir dedi.

Bahçeli “Çözümsüzlüğün nedeni nedir? TSK’nın imkan ve kanallarla savunmaya geçmesi neden çok görülmektedir. Medya üzerinden başlatılan karalama kampanyası doğru mudur? Başörtüsü yasağı kaldırılacaksa niye Genelkurmay’ın görüşü alınmaz?” dedi.

Bahçeli ” 26 Şubat 2017 Pazar günü, Barzani’nin ziyareti üzerine, İstanbul Atatürk Havalimanı Devlet Konukevinin önündeki bayrak direklerinden birisine sözde Kürdistan bayrağı asılmıştır.  Cumhurbaşkanı ve Başbakanın Erbil’e ziyaretleri esnasında Irak Kürt Bölgesel Yönetimi adı altında bir bayrağın Irak bayrağıyla birlikte asıldığı görmüş ve yaşanmıştır.  Bu Irak’ın kendi iç meselesidir. Ama aynı bayrağın Türkiye’de, Türk bayrağına eş tutularak asılması skandaldır, aymazlıktır, rezalettir. İstanbul’da bu sözde bayrağın dalgalanmasına kim izin vermiştir? dedi.

YORUM

Please enter your comment!
Please enter your name here