Hakan Şükür ve Arif Erdem ihraç edildi

Hakan Şükür ve Arif Erdem ihraç edildi.Galatasaray Yönetim Kurulu; Hakan Şükür ve Arif Erdem'in ihraç edilmesine yönelik yaptığı toplantıda kulüp üyeliklerinin sona erdirilmesi kararı ilk toplantıda reddedilmişti.

46

Galatasaray Yönetim Kurulu; Hakan Şükür ve Arif Erdem’in ihraç edilmesine yönelik  yaptığı toplantıda kulüp üyeliklerinin sona erdirilmesi kararı ilk toplantıda reddedilmişti.

Yönetim kurulu ani bir karar alarak 17:00’da Hakan Şükür ve Arif Erdem’in kulüpten ihraç edilmesi ile ilgili iki saat süren bir toplantı yapıldı.Galatasaray tüzüğündeki maddelerde;” 6 yıl aidat ödemeyen üye üyelikten çıkartılır” maddesi yer alıyordu. Bu madde kullanılarak Olağanüstü genel kurulda Hakan Şükür ve Arif Erdem aidat ödemedikleri için  kulüpten ihraç edildi.

Galatasaray kulübü resmi sitesinde konu ile ilgili açıklamada bulundu. “Yönetim Kurulumuzun 26 Mart 2017 tarihli toplantısında alınan karar gereğince “Hakan Şükür ve Arif Erdem’in kulüp üyeliklerinin sona erdirilmesine” karar verilmiştir” ifadelerine yer verildi.

YORUM

Please enter your comment!
Please enter your name here