Levent Nazifoğlu Ünal Aysal’ı Bombaladı

Ünal Aysal Tv de yaptığı açıklamalarda "şu andaki yönetimin yaptıklarının tam tersini yapmak lazım dedi. Riva yüzünden Galatasaray her şeyini kaybedebilir dedi.

44

Ünal Aysal Tv’de yaptığı açıklamalarda “şu andaki yönetimin yaptıklarının tam tersini yapmak lazım dedi. Riva yüzünden Galatasaray her şeyini kaybedebilir dedi. Ünal Aysal yeniden başkan görmek isteyenler telefonlarımı kilitlediler” dedi.

Bu açıklamalara karşı Levent Nazifoğlu Beyaz Futbol programına telefon ile bağlanarak Bütün gerçekleri anlattı. “Ünal Aysal kaçıp gitti. Uefa’ya bu yıl kar edeceğiz diye yazılı müracaat var fakat Galatasaray o yıl 200 milyon dolar zarar etti. Uefa buna rağmen nasıl ceza vermeyin diyorsunuz” dedi.

Nazifoğlu ” Forma reklamı 2022 yılına kadar temlik edilmiş, Türk Telekom Arena’nın isim hakkından gelen rakam da 2022 yılına kadar temlik edilmiş, Yayıncı kuruluştan gelen rakamlarda 2021 yılına kadar temlik edilmiş , Sportif A.Ş ye ait gelirler de temlik edilmiş şu anda kulübe para akışı yok. Dursun Özbek cebinden 120 milyon lira koydu. Geri almak üzere koydu ama kim veriyor bu devirde 120 milyonu dedi. Dursun Özbek parası ile rezil oluyor dedi. Ben Özbek’in dostuyum elimi taşın altına koydum. Ünal Aysal Riva’daki rant için geri dönmek istiyor dedi. Ünal Aysal Neden gitti ? Riva için izin alamadı ve gitti, şimdiki yönetim Riva için bu izni aldı. Yönetim izni alınca Ünal Aysal yeniden başkanlık yapmak istediğini söylüyor” siz düşünün dedi. 2018 ‘den sonra Galatasaray’ı kimse tutamaz dedi. Takım gençleşecek ve Riva projesi bitmiş olacak” açıklamalarını yaptı.

Levent Nazifoğlu “Koltuk sevdalısı değilim yarın bırakabilirim. İnanın daha güzel hayatım olur bu dertlerim olmaz. İsterlerse beni görevden alsınlar” dedi.

Nazifoğlu “Bir ay sonra maddi sıkıntımız kalmayacak. Yapılan anlaşmadan dolayı 120 milyon lira gelecek onunla kredilerin bir kısmı kapatılacak ve temliklerin tamamı kaldırılacak böylece kulüp normal hale dönerek gelirleri ile dönecek yapıya kavuşacak” dedi.

Nazifoğlu ” Cüneyt Çakır Yasin’e elle oynadın mı? diye sormuş” dedi. Podolski burada kalmak istemiyor Japonya’ya gidecek gibi gözüküyor dedi.  Sneijder Dubai’ye sigorta işi için 2 günlüğüne gitti. Fenerbahçe’nin 10 numara alması lazım” dedi.

Nazifoğlu “Dursun başkana söz verdim. Beni kovana kadar buradayım” dedi. Galatasaray’a başkan olmak ister misiniz? diye sorulunca “bu göreve gelmeden önce düşünüyordum artık hayallerimde yok” dedi. 65 milyon euro’yu aşmamamız lazım . Futbolcu göndermeden yeni transfer yapayız yaparsak Uefa’ya bir yıl daha gidemeyiz. Biz her şartlarda Rikerink ile bu yılı tamamlayacağız sene sonu bende burada olursam oturup konuşacağız .Ahmet Çalık transferi ile Terim’in alakası yok bir daha ki yıl için Fatih Terim ile görüşmemiz olmadı” dedi.

Nazifoğlu son olarak “Şampiyonluk adayı olarak dört takımda şanslı sakin kalan şampiyon olur” dedi

YORUM

Please enter your comment!
Please enter your name here