MHP’de Kan Kaybı Önemli İsim Ayrılıyor

MHP'de Kan Kaybı Önemli İsim Ayrılıyor

26

Milliyetçi Hareket Partisi muhaliflerin yeni kuracağı partiden nasıl etkilenecek diye sorulan sorular cevaplarını bulmaya başlıyor.

Meral Akşener ile Ümit Özdağ Ekim ayında yeni parti kuracaklarını açıklamıştı. Bu açıklamaların ardından Devlet Bahçeli’ye rakip olan ve partiden uzaklaştıralmayan tek isim olan Koray Aydın açıklamalarda bulundu.

Koray Aydın MHP’de gerçekleşen oluşumun partiyi ülkücülerin partisi değil tek kişinin partisi yaptılar. Partimizde bir MHP ismi bir de üç hilal kaldı açıklamalarına yer verdi. Koray Aydın Meral Akşener ve Ümit Özdağ tarafından kurulacak yeni oluşuma kendisinin de katılacağını milletimizin ihtiyaç duyduğu demokrasi ile sandığa gideceklerini belirtti.

Meral Akşener ise Koray Aydın’ın eşi Gönül Aydın’a teşekkür ederek onun sayesinde bu tabloyu yaşıyoruz dedi. Akşener ayrıca yapılan bir ankette gençlerin hayal kuramaz hale geldiğini bununda mevcut iktidar yüzünden oluştuğunu inşallah sandıkta biz seçileceğiz ve özlenen yönetimi gerçekleştireceğiz açıklamalarında bulundu.

Ayfon’un Dinar ilçesi Mhp belediye başkanı ekibi ile beraber partiden istifa ettiğini açıkladı. İlerleyen günlerde MHP’de toplu istifaların  yaşanacağı belirttildi.

YORUM

Please enter your comment!
Please enter your name here