Pendik’te bankada çatışma çıktı

Pendik'te bankada çatışma çıktı.Pendik'te bir bankayı silahlı iki kişi soymak istedi.Bugün Pendik'te 13:30 sıralarında bir banka silahlı kişilerce soyulmak istendi.Soyguncu şahıslar ile güvenlik görevlisi arasında çatışma yaşandı.

32

Pendik’te bir bankayı silahlı iki kişi soymak istedi.Bugün Pendik’te 13:30 sıralarında bir banka silahlı kişilerce soyulmak istendi.Soyguncu şahıslar ile güvenlik görevlisi arasında çatışma yaşandı.

Yaşanan çatışma esnasında soyguncu şahıslardan birisi vatandaşın birini rehin aldı.Bu durum üzerine silahlı soyguncu il güvenlik görevlisi arasında çatışma çıktı.

Rehin aldığı vatandaşı bırakarak kaçmaya çalışan soyguncu şahıslar ile  güvenlik görevlisi arasında yaşanan çatışmada soyguncu ayağından yaralandı.Güvenlik görevlisi de yaşanan çatışmada yaralandı.Olay yerine sevk edilen ambulans güvenlik görevlisine müdahale etti.

Güvenlik görevlisi ambulans ile hastaneye kaldırılırken; durumunun ağır olduğu ifade edildi.

Tuzla’da ayağını bir hastanede tedavi ettirmek isteyen soyguncu ise; güvenlik güçleri tarafından yakalandı.Diğer soyguncu için arama çalışması başlatıldı.

YORUM

Please enter your comment!
Please enter your name here