Survivor 2017 İlk Dokunulmazlık Oyunu

Survivor 2017 'de ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Adada ki ilk oyunları kaybeden ünlüler

54

Survivor 2017 ‘de ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Adada ki ilk oyunları kaybeden ünlüler takımı acaba dokunulmazlıkta ne yapacak soruları soruluyordu.

Dokunulmazlık oyununa ünlüler takımı hızlı başladı ilk oyunu kazanan ünlüler 2.oyunu kaybedince beraberlik oldu. Kazanan takımı belirlemek için takımlar en iyi erkek ve kadın oyuncuları seçtiler. Her takımdan 2 oyuncu parkurda yarıştı. Yarışmayı kazanan ve dokunulmazlık ödülünü ünlüler takımı kazandı.

Gönüllüler takımı bireysel dokunulmazlık yarışmasına katıldı. Dokunulmazlığı Volkan Çetinkaya kazandı. Eleme potasında kimlerin kalacağının belirlendiği ilk ada konseyinde Gönüllüler takımında Erdi Ünver en çok ismi yazılan kişi oldu. İkinci kişiyi ise bireysel dokunulmazlık ödülünü kazanan Volkan Çetinkaya belirledi. İkinci isim Fulya Şahin oldu.

Acun ılıcalı Survivor 2017’ye 3 yeni yarışmacı katılacak bunun için 4 yeni aday var. 4 adaydan halk oylamasında en çok sms alan 3 aday Survivor 2017’ye katılacak dedi. Survivor’da ilk eleme bir hafta sonra olacak.

 

 

YORUM

Please enter your comment!
Please enter your name here