Survivor 2017 Kim Elenecek ?

Survivor 2017'de Gönüllüler Takımı yarışmaya hızlı başlamıştı. Baraka ve erzak oyunlarını kazanan Gönüllüler takımı Ünlüler takımını hafife aldı.

39

Survivor 2017’de Gönüllüler Takımı yarışmaya hızlı başlamıştı. Baraka ve erzak oyunlarını kazanan Gönüllüler takımı Ünlüler takımını hafife aldı.

Survivor için telafisi olmayan dokunulmazlık oyunların da ise Ünlüler Takımının ne kadar iddaalı ve başarılı olduklarını yaşayarak öğrenen Gönüllüler takımı eleme potasına 4 aday çıkarmak zorunda kaldı. İlk Bireysel dokunulmazlık ödülünü alan Volkan ve ikinci bireysel dokunulmazlık ödülünü kazanan Ogeday oldu.

Gönüllüler takımında ilk eleme konseyinde Erdi en çok oyu alarak  Fulya Şahin ise dokunulmazlığı kazanan Volkan tarafından eleme potasına konmuştu. İkinci eleme konseyinde en çok ismi yazılan Berna ve Ogeday tarafından ismi verilen Eser eleme potasına konmuş oldu.

Bu akşam yapılacak olan sms oylamasında Gönüllüler takımından kimin gideceği belli olacak. Eleme potasında olan oyuncular ; Erdi ,Fulya Şahin, Berna ve Eser bakalım adaya ilk kim veda edecek.

YORUM

Please enter your comment!
Please enter your name here